Киевское воздухоплавательное общество

Русский Русский Болга́рский
 

Пілот повітряної кулі: як розпізнати професіонала

31 Янв 2016

Охочі політати на повітряній кулі часто цікавляться, наскільки це безпечно. Не дивно, адже сумніви обтяжують, і тільки повна впевненість у відсутності ризиків дозволяє сповна насолодитися легкістю й висотою. Відповідь одна: повітроплавання – це абсолютно безпечно. Це найбільш безпечний вид авіації з усіх існуючих. Звісно, якщо знати, з ким літати.

Починаючи з моменту виїзду до місця старту і аж до самого приземлення процесом керує пілот. Тому безпека пасажирів напряму залежить від його кваліфікації. Як же відрізнити професіонала від дилетанта? Пілот – це чоловік з вусами, чи бородань? В окулярах, чи без? Молодий та енергійний, чи старший та досвідчений? А, може, це взагалі жінка?

Насправді людина, яка керує аеростатом не має особливих прикмет, але обов’язково володіє валідаціює пілота. Валідація – це пластикова картка з особистими даними та фотографією пілота. Вона свідчить про наявність свідоцтва та актуального додатку, діючого медичного сертифікату та тридцяти обов’язкових годин нальоту. Наявність карти говорить також і про те, що пілот є активним слухачем семінарів на професійну тематику.
Відтепер кожен, хто планує політ, може особисто пересвідчитись у професіоналізмі людини, відповідальної за безпеку всіх, хто знаходитиметься на борту. Карта з валідацією закріплена на верхньому одязі пілота. На ній зазначено термін дії додатку до свідоцтва та медичної ліцензії, і це ті дані, які треба обов’язково перевіряти перед польотом.

Не літайте з «простроченими» пілотами та особами без ліцензії! Обирайте професіоналів, адже, коли мова йде про безпеку, то мова йде про життя!

Ірина Батащук, прес-секретар КВО

  

О нас

ООО «Киевское воздухоплавательное общество» предлагает Вам испытать неземное чувство свободного полета в корзине воздушного шара.
Мы познакомим Вас ближе с воздухоплаванием и его историей.  Вы узнаете, где и как можно полетать на воздушном шаре или пройти курс обучения в школе пилотов.