Киевское воздухоплавательное общество

Русский Русский Болга́рский
 

Людство святкує 232-гу річницю з дня першого польоту повітряної кулі!

19 Нояб 2015

21 листопада 1783 року французький фізик Жан Франсуа Пілатр де Розьє і маркіз Франсуа д’Арланд у передмісті Парижа здійснили перший в історії політ на повітряній кулі (монгольф’єрі), що стало початком яскравої ери повітроплавання.
Першопочатки розвитку повітроплавання і сучасність поєдналися у листівці, випущеній Aeronautic Company "Montgolfier" з нагоди 232-ої річниці початку освоєння небесного простору аеростатами.

Відзначення цієї славетної дати також пов’язане з утворенням нової формації: 21 листопада в Умані відбудеться заснування та урочисте відкриття ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ФЕДЕРАЦІЯ ПОВІТРОПЛАВАННЯ ТА АВІАМОДЕЛІЗМУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ». В подальшому повітряні кулі регулярно літатимуть над дивовижно красивим парком "Софіївка" та багатогранними ландшафтами Умані.
До вашої уваги також листівки і марки, випущені до найгучніших подій в українському повітроплаванні: фестивалю "Монгольф’єрія" та Рекорду з підняття рушника двома аеростатами.

Ірина Батащук, прес-секретар КВО

  

О нас

ООО «Киевское воздухоплавательное общество» предлагает Вам испытать неземное чувство свободного полета в корзине воздушного шара.
Мы познакомим Вас ближе с воздухоплаванием и его историей.  Вы узнаете, где и как можно полетать на воздушном шаре или пройти курс обучения в школе пилотов.