Киевское воздухоплавательное общество

Русский Русский Болга́рский
 

Над Уманню літатимуть повітряні кулі

28 Нояб 2015

Повітряні кулі над УманьюПовітряні кулі стануть не просто гостями, а господарями уманського неба – 21 листопада 2015 року тут відкрилась Черкаська обласна Федерація повітроплавання та авіамоделізму. Ця урочиста дата не дарма співпала зі святкуванням 232-ї річниці з дня першого польоту людини на монгольф’єрі. Адже саме з прагнення до удосконалення та розширення горизонтів починаються відкриття, а з відкриттів нерідко починаються нові епохи.

Під час прес-конференції були оприлюднені завдання новоствореної спільноти та основні вектори її роботи. За словами президента Федерації Миколи Карпеєва, основна мета діяльності полягатиме у приверненні уваги до польотів на повітряних кулях як активного й пізнавального відпочинку та залучення усіх зацікавлених до роботи у сфері інновацій.

Насичена історична спадщина Умані, її живописні ландшафти – це багатства, якими пишаються жителі міста і які приваблюють величезну кількість туристів. Про те, наскільки яскравими бувають польоти над цими славетними краями мають дізнатися і самі уманчани, і гості міста. Тому засновник Федерації Сергій Скалько планує організовувати різноманітні фестивалі та інші заходи, на яких будуть представлені теплові аеростати, авіамоделі й інша техніка. Відкрити для себе політ над «Софіївкою», одним із найкрасивіших дендропарків України, зможе кожен охочий.

Ще один напрям – розвиток спортивного повітроплавання. Федерація скеровуватиме зусилля на популяризацію змагань на теплових аеростатах серед активного населення, прогресивної молоді та студентсва. Це видовищний спорт зі своєю неповторною динамікою, який стає справою усього життя для тих, хто ним займається. Щоправда, в Україні зовсім мало професійних пілотів, які могли б змагатися на вітчизняних чемпіонатах та представляти нашу державу на міжнародних заходах. Тому Федерація планує продемонструвати уманчанам та гостям міста всю красу польотів на повітряних кулях, розказати, як це – бути пілотом, навчити пілотському ремеслу, дати можливість найзавзятішим проявити себе у спортивних змаганнях.

Зусилля спрямовуватимуться також на створення умов для розвитку авіамоделювання як серйозного хобі найменших поціновувачів авіатехніки. Найближчим часом дії будуть скеровані на організацію підтримки існуючих гуртків, а також на створення нових майданчиків для тренувальних занять та змагань. Тут діти зможуть самостійно проектувати, конструювати та демонструвати різноманітні літаючі моделі.

Ірина Батащук, прес-секретар КВО

  

О нас

ООО «Киевское воздухоплавательное общество» предлагает Вам испытать неземное чувство свободного полета в корзине воздушного шара.
Мы познакомим Вас ближе с воздухоплаванием и его историей.  Вы узнаете, где и как можно полетать на воздушном шаре или пройти курс обучения в школе пилотов.