Киевское воздухоплавательное общество

Русский Русский Болга́рский
 

Запрошуемо до участі у забігах "Гонка Нації"

06 Авг 2015

Повітроплавці! У нас є чудова новина!


Якщо Ви хоч раз підіймались у небо на повітряній кулі від Київського Повітроплавного Товариства, маєте з цього приводу Грамоту та Дворянський Титул, то можете скористатись партнерською знижкою на участь у забігах "Гонка Нації"!
Ми даруємо Вам 30% знижки на реєстрацію у "Забіг Сили" (вартість реєстрації зі знижкою складатиме 350 грн замість 500 грн) та "Забіг Волі" (385 грн замість 550 грн).

Що таке "Гонка Нації"?

Це вражаючі забіги з перешкодами, які стануть справжнім випробуванням на міцність Вашого тіла, духу та характеру. Ви можете самостійно обирати рівень складності забігу:
"Забіг Сили" - 5 км + 15 перешкод
"Забіг Волі" - 13 км + 20 перешкод

Чому саме "Гонка Нації"?

Тому що саме зараз надзвичайно актуальна тема самовдосканалення!

Ми хочемо зробити Вас активними, здоровими та готовими до змін. Подолавши забіг з перешкодами, Ви будете пишатися собою. Це чудовий спосіб нарешті відірваттся від дивану, вийти на важкопрохідні дороги, кинутись у прірву пригод, проекзаменувати власну витривалість, наповнити життя адреналіном та спортивними досягненнями!

Бажаєте зареєструватись зі знижкою? Пишіть на Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Детальніше про забіги та реєстрацію на www.racenation.com.ua

  

О нас

ООО «Киевское воздухоплавательное общество» предлагает Вам испытать неземное чувство свободного полета в корзине воздушного шара.
Мы познакомим Вас ближе с воздухоплаванием и его историей.  Вы узнаете, где и как можно полетать на воздушном шаре или пройти курс обучения в школе пилотов.